Müslüm Filmi Tanıtım

Müslüm Filmi Tanıtım

Müslüm Filmi

Merhaba arkadaşlar ben, EleştirmenAdam. Nasılsınız bugün? Youtube trendlerinde gezinirken bir fragmana denk geldim az önce. Siz bunu büyük ihtimal birkaç gün sonra okuyacaksınız. Bugün ne diye sorarsanız 6 ocak 😊 Her neyse bir fragmana denk geldim dediğim gibi, Filmin adı Müslüm. Fragmana tıkladım ve izlemeye başladım. Video başladı ve anladım ki bu filmi de Ayla filminin yapımcıları. Şimdi sorabilirsiniz nereden anladın? Video açıldığında ilk başta o yazıyor çünkü. Ayla filmini izlemedim bu aralarda izlemeyi düşünmüyorum, sevmediğimden değil şu anda izleme kapasitesinde değilim o kadar. Neyse fragmanı izledim. Güzel bir fragman dedim yorumlara bakarken “Müslüm baba” yazan bir yorum gördüm ve kafama o zaman dank etti 😊 bu film Müslüm Gürses’in hayatını anlatıyor. İlk başta nasıl anlamadım diye biraz şaşırdım kendime. Çünkü fragmandaki Müslüm kıvırcık saçlı biriydi ve türkü söylüyordu.

Uzun lafın kısası bu film çıktığında izlemeliyim dedim. Filmi izlemek istememin nedeni hem film güzel olduğundan hem de açıp dinlediğimiz Müslüm Gürses’in hayatını öğrenmek. Fragmana bakılırsa gerçekten zor bir hayat geçirmiş.

Fragmanın linkini aşağıya bırakıyorum oradan izlersiniz, filmin içindeki türküyü araştırdım fakat aynısını bulamadım bende kulağıma en güzel geleni bulup dinledim. Şarkının da linkini aşağıya bırakacağım.

İyi seyirler, iyi dinlemeler.

Okuduğun için teşekkür ederim, benim için değerlisin.
Kendine iyi bak, kendine değer ver. EleştirmenAdam.

Not: Eğer yazılarımı beğeniyorsanız, yukarıda sağda olan takip et veya izle butonuna tıklayabilirsiniz ve yazılarımı kaçırmadan okuyabilirsiniz.

6 yorum

avatar

Fragmanı gördüm ve merakla bekliyorum vizyon tarihini.. şarkıyı da dinledim. Çok farklı bir sesi vardı Müslüm Gürses' in, pop ve caz türünde şarkı söylemişti ve cidden tarzını ortaya koymuştu. Rahmet olsun.

Balas
avatar

Rahmet olsun. Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim.

Balas
avatar

Biyografik filmler hoşuma gidiyor. Belki izlerim bende :)

Balas
avatar

izlersen eğer şimdiden iyi seyirler. :D

Balas
avatar

İyi film yaparlarsa gişesi iyi olur diye düşünüyorum.

Balas
avatar

İyi filme benziyor gibi.

BalasEmojiler - İsteyen spamlamadığı sürece kendi site adresini yorumlarda yazabilir.